Comarch promocjaSzanowni Państwo!
 
Rozpoczynamy grudzień - najbardziej dynamiczny sprzedażowo miesiąc roku. W związku z tym chcemy oddać w Państwa ręce narzędzie, które da Wam możliwość zaproponowania klientom jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty.
 
Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2016 r. uruchomiona została specjalna oferta promocyjna „Comarch ERP 12% taniej”

Przez cały grudzień firmy, które zdecydują się na nabycie produktów lub usług spośród szerokiej oferty Comarch ERP, będą mogły zakupić je z 12%-owym rabatem.
 
Oferta dotyczy licencji lub usług Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL.  
 
Czas trwania: 1 – 31 grudnia 2016 roku.

Promocja daje możliwość zakupienia licencji oprogramowania Comarch ERP Optima, Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL z jednorazowym rabatem 12% w przypadku wersji stacjonarnej.
 
W przypadku zawarcia umowy na świadczenie usług (wersja w chmurze) Comarch ERP Optima/ Comarch ERP Altum/ Comarch ERP XL udzielenie rabatu polega na obniżeniu o 12% cennikowej wysokości opłat abonamentowych, przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z modułów oprogramowania licząc od momentu rozpoczęcia świadczenia Usług. Z kolei wybierając Comarch ERP XT, klient otrzyma 13,5 miesiąca usługi w cenie 12 miesięcy.
 
Promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do potencjalnych klientów, nie posiadających dotychczas żadnego oprogramowania Comarch ERP, dla których w czasie trwania promocji złożone zostanie zamówienie na oprogramowanie Comarch ERP XT/ Comarch ERP Optima/Comarch ERP Altum/ Comarch ERP XL  przez Partnera Comarch.